Blog

Co u nas nowego?

lepsza strona

Zmiany w witrynie.

Jak zauważyłeś, wprowadziliśmy linki, które ze starej witryny kierują Cię na nasz nowy portal. Na nowej stronie z łatwością odnajdziesz formularz wyceny, który umożliwia jeszcze szybszą wycenę usługi. Jeżeli jeszcze Cię tam nie było, musisz koniecznie sprawdzić! Pracujemy nad wdrażaniem kolejnych systemów, które będą mostem komunikacyjnym pomiędzy Wami a naszym biurem. Jeżeli chcesz nas wesprzeć w działaniach, koniecznie polub naszą firmę na Facebook’u. Za wszystkie działania wspierające serdecznie dziękujemy!

Płatność kartą.

Wszystkie nasze pojazdy mają już terminale płatnicze. Jeżeli nie masz przy sobie gotówki, pozwól sobie na wygodę i zapłać kartą! Szybko i wygodnie, a przede wszystkim bezpiecznie rozliczysz się z nami po przeprowadzce. Z tej formy płatności korzysta również coraz więcej firm. Pozwala to zaoszczędzić czas i nie marnować go na wysyłanie przelewów.

Lokalizacja pojazdów.

Pracujemy obecnie nad zainstalowaniem lokalizacji pojazdów, dzięki czemu z poziomu centrali zlokalizujemy auto, które ma przyjechać na Twoją przeprowadzkę. Wszyscy znamy stres związany z oczekiwaniem na kuriera przez cały dzień. W naszej branży musi być inaczej, Klient nie może marnować czasu na przebywanie w swoim domu przez cały dzień. Dzisiejsza technologia pozwala tego uniknąć, wystarczy, że wyliczymy miejsce pobytu auta, ustalimy czy ekipa jest w trakcie rozpoczęcia, czy zakończenia poprzedniej usługi. Wówczas z dużą dokładnością uzyskasz informację o czasie dojazdu do Ciebie.