Blog

Demontaż i transport mebli dla firmy Rebel.

   

   
W ostatnim czasie podjęła z nami współpracę znana marka gier planszowych. Jedna z usług polegała na likwidacji starego stoiska sprzedażowego w centrum handlowym. Ze względu na okoliczności dotyczące miejsca świadczenia przez nas usługi, czas pracy dostosowaliśmy do reguł panujących w obiekcie. Nasze usługi nieraz wykonujemy w nocy, co nie jest dla nas większą przeszkodą.
Wyposażona w niezbędne narzędzia ekipa ostrożnie demontowała element po elemencie. Stoisko typu wyspa zbudowane w dużej mierze z poliwęglanu, wymagało znacznej delikatności. Każdą część zabezpieczyliśmy folią stretch. Do przemieszczenia wyposażenia meblowego użyliśmy wózków transportowych. Na dużych powierzchniach praca przy ich użyciu jest obowiązkowa. Po załadunku mebli na auto, kierowca dodatkowo okrywa wszystko kocami transportowymi, co stwarza dodatkową amortyzację podczas transportu. Wszystkie ciężkie części wyposażenia wyspy zostały spięte pasami transportowymi tak, aby aby nie było szansy na ich przemieszczanie się podczas jazdy. Podstawą każdego transportu jest również posiadanie ubezpieczenia mienia.
W ramach współpracy wykonaliśmy również przewóz oraz montaż rekwizytów reklamowych na targi gier w centrum wystawiennictwa Amber Expo w Gdańsku. Nasze auta dostarczyły wszystko w terminie. Po zakończeniu wystawy odebraliśmy i przewieźliśmy stoisko i rekwizyty z powrotem do siedziby firmy.
W naszej branży ważne jest, aby kierowców oraz pracowników cechowała duża wyobraźnia i odpowiedzialność. Wiedząc, co przewożą, muszą odpowiednio przygotować pojazd do przewożonego ładunku. Bardzo pomagają tu koce transportowe oraz inne materiały zabezpieczające, takie jak przekładki kartonowe, gąbki czy maty. Prędkość przemieszczania się pojazdu również powinna być odpowiednio ograniczona i dostosowana. W mieście co chwilę napotykamy progi zwalniające. W żadnym razie nie bierzemy przykładu z kurierów, którzy rozwożą paczki na akord. Dla nas najważniejsze jest mienie naszych Klientów.
Dziękujemy firmie Rebel za zaufanie! Cieszymy się, że nasi Klienci wracają do nas przy okazji kolejnych przedsięwzięć.  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty demontażu, montażu oraz transportu mebli w Gdańsku i nie tylko! Dla stałych Klientów oferujemy korzystne rabaty.