Blog

Jak prawidłowo dobrać ofertę?

dołącz do nas

Miejsca świadczenia usług przeprowadzek.

Działamy na terenie całego kraju. Głównie w trójmieście, gdyż firma powstała właśnie tu – w Gdańsku. Odpowiadamy również na zapytania z innych zakątków naszego kraju. Przeprowadzki międzymiastowe realizujemy po co najmniej tygodniowej rezerwacji. W Gdańsku oraz w sąsiednich miastach działamy z dnia na dzień. Wzrost zamówień jednak spowodował, że przeprowadzkę należy zarezerwować 2-3 dni wcześniej.

Usługi towarzyszące przeprowadzkom.

Możemy wcześniej spakować Państwa rzeczy w kartony. Ten temat omówiliśmy we wcześniejszym wpisie. Możemy również zabezpieczyć wszystkie przedmioty odpowiednimi materiałami. Są to usługi dodatkowe. Należy o nich wspomnieć naszemu konsultantowi, podczas składania zamówienia. Część Klientów uważa, że wszystko mieści się w cenie. Niestety, nie jest to prawdą. Materiały często są droższe od samej przeprowadzki, dodatkowo dochodzi czas, który musimy poświęcić na zabezpieczanie i pakowanie. Wycena podstawowa dotyczy zabrania mienia z Państwa lokalu, przewiezienia i rozpakowania na adresie końcowym. Jeżeli rzeczy nie są zabezpieczone i życzą sobie Państwo aby to zrobić, musimy renegocjować ustalenia. Standardowo bezpłatnie meble zabezpieczamy taśmą oraz kocami transportowymi. Na szczęście o wszystkim informuje konsultant w trakcie wyceny telefonicznej lub w odpowiedzi na korespondencje e-mail.

Demontaż przy okazji?

Najczęściej Klienci uważają, że demontaż i montaż mebli zostanie wykonany przy okazji przeprowadzki. Jeżeli nasza ekipa ma problem z opuszczeniem lokalu, ze względu na rozmiar przedmiotu, to demontujemy co należy. Jednak proszę pamiętać, że ponowny montaż mebli do dodatkowy koszt. Mogą Państwo wykonać to sami lub zlecić nam. W żadnym wypadku nie jest to „w cenie”, gdyż ponowny montaż mebli czy sprzętu wymaga sporo czasu, doświadczenia i uwagi. W dodatku meble używane są bardzo nie wdzięczne podczas ponownego montażu.

Oferta ogólnie.

Od zawsze cechowała nas uczciwość wobec naszych Klientów. Wprost informujemy o kosztach, nie wykonujemy niczego przy okazji ani za darmo czy też „po znajomości”. Nasza oferta może być bardzo ekonomiczna, zawierać jedynie transport. Wówczas sami Państwo zajmujecie się kwestią załadunku i rozładunku. Oferta rozszerzona, to wykonanie pracy fizycznej przez naszą ekipę. Oferta z usługami dodatkowymi, to dodatkowe wliczenie materiałów i doliczenie zakresu prac. Aby najlepiej dobrać ofertę należy dokładnie przemyśleć wszystkie kwestie. Na pewno pomoże rozmowa z naszą infolinią. Każdy znajdzie korzystną ofertę dla siebie!