Blog

Nowa marka. Rośniemy w siłę!

facebook funpage

Zmiany na stronie

Już wkrótce przeprowadzimy szereg zmian na naszej starej stronie internetowej, które pozwolą Ci jeszcze lepiej poznać nasze usługi i wycenić przeprowadzkę. Zbudowaliśmy nowy portal, na którym w pełni zapoznasz się z naszą ofertą i w szybki oraz łatwy sposób poznasz cenę i terminy. Nasza stara strona www pozostanie w sieci jako wsparcie naszych działań. Niebawem jednak znajdziesz na niej banery, które przekierują Cię na nową witrynę. Zmieniamy się dla Ciebie, aby jeszcze lepiej zbudować komunikację pomiędzy Tobą a naszym biurem obsługi Klienta.

Nowa marka. Stara jakość.

Wprowadziliśmy nową markę na rynek. Po wielu latach sukcesów, postanowiliśmy głośno mówić o jakości i staranności z jaką wykonujemy nasze usługi. Wkrótce zauważysz nasz logotyp w sieci, pamiętaj jednak, że jakoś pozostaje bez zmian! Od początku stawiamy na bezpieczeństwo, punktualność, kulturę pracy, solidność, szybkość, konkurencyjne ceny i rozwój. Bądź z nami na dłużej, na tym najbardziej nam zależy.

Pomóż nam wzrastać!

Wkrótce do wszystkich naszych Klientów roześlemy linki na nową www oraz funpage parki. Liczymy, że wesprzesz nas w działaniach i odwiedzisz nasza media społecznościowe jak i portal, w którym na pewno odnajdziesz usługę dla Siebie. Chcemy wzrastać i to robimy, dzięki Tobie i zaufaniu, jakim nas obdarzyłeś. Opinie zebrane przez lata pozwoliły nam pójść do przodu, dlatego w najbliższych latach z naszą marką zapoznamy całe województwo pomorskie. Jesteśmy firmą z Trójmiasta, będziemy zatem widoczni we wszystkich dużych miastach w regionie. Rozpoznasz nas po biało zielonych kolorach na mieście!