Blog

Przeprowadzka biura

firma przeprowadzka

Dobry plan

Zanim zdecydujesz przeprowadzić swoją firmę, zaplanuj każdy detal. Nasza firma zadaje pytania, które znacznie ułatwią Ci w procesie tworzenia planu przeniesienia Twojego przedsiębiorstwa. Istotne jest, czy będziemy musieli wykonać dla Ciebie montaż i demontaż mebli, odłączenie urządzeń od zasilania, czy spakowanie dokumentacji w kartony. Im więcej rzeczy zlecisz swoim pracownikom, tym sprawniej zrealizujemy przeprowadzka, a jej koszt mile Cię zaskoczy. Dobry plan to też odpowiedni czas, aby powiadomić nas o terminie przeprowadzki. Wykonujemy bardzo dużo przeprowadzek dla firm i instytucji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i odpowiednio się przygotowujemy.

Czas wykonania

Małe i średnie biura przenosimy w jeden dzień, większe korporacje od dwóch do pięciu dni.

Wszystko zależy od tego, ile rzeczy musimy przenieść, jakie są pietra w budynkach, czy są windy, czy można zaparkować blisko wejścia i czy możemy pracować w godzinach pracy innych najemców, czy czekać na godziny popołudniowe. Jeżeli planujesz przeprowadzkę na koniec miesiąca, powiadom nas o tym co najmniej dwa tygodnie wcześniej. Większość firm kończy wynajem w jednym miejscu wraz z zakończeniem danego miesiąca, dlatego mamy bardzo wiele zapytań dotyczących właśnie tej usługi. Przeprowadzki biur w trójmieście, to najczęstszy obszar naszych działań.

Nowe wyzwania w nowym miejscu

Kiedy już wszystko przeniesiemy, możesz cieszyć się pobytem w nowym miejscu. Od zaraz możesz zacząć kontynuację budowania swojego biznesu. Wiemy ile znaczy czas, dlatego staramy się, aby ten stresujący okres zrealizować szybko, bezpiecznie i nie obciążać Cię dodatkowymi problemami.

Trójmiasto pełne jest firm, które często przenoszą się do nowo wybudowanych lokali. Prestiż nowego miejsca z pewnością wzbogaca Twoją firmę. Z całą pewnością możesz nam zaufać i zamówić przeprowadzkę biura już dzisiaj.