Blog

Przeprowadzka w 3 krokach.

wyładunek

Krok 1. Zaplanuj!

Dobry plan to 90% sukcesu każdego przedsięwzięcia. Zrób listę rzeczy, które zabierzesz w nowe miejsce, wyrzuć niepotrzebne przedmioty, stare ubrania, uporządkuj dokumenty, wybierz firmę do przeprowadzki. Plan przygotuj miesiąc przed przeprowadzką, porządki zrób dwa tygodnie przed przenosinami, zarezerwuj termin przeprowadzki tydzień przed jej wykonaniem. Poczytaj więcej na naszym blogu, a z pewnością nic Cię nie zaskoczy.

Krok 2. Realizacja.

Kiedy już wszystko masz zaplanowane, pozostaje czekać na „ten dzień”. W trakcie przeprowadzki możesz udzielać wskazówek ekipie z firmy przewozowej, a jeśli wszystko masz już spakowane i określone co zabierasz, całą resztą zajmą się pracownicy. Minuta po minucie Twoje rzeczy zostaną przeniesione na auto i rozpakowane w nowym miejscu. Kiedy usługa się zakończy, zapłacisz gotówką lub kartą i cały problem z perspektywy czasu wyda Ci się banalny.

Krok 3. Rozpakowywanie i parapetówka.

W ostatnim etapie wystarczy już się tylko rozpakować. Na spokojnie, przy dobrym winie, w towarzystwie bliskich. Każda para rąk się przyda, można ten etap połączyć z rozrywką, przy muzyce, dobrym towarzystwie i chłodnych trunkach ten fragment Twojej przeprowadzki może się okazać równie relaksujący, jak odpoczynek na sofie już po całym wydarzeniu. Życzymy Ci dobrego czasu w nowym miejscu!