Blog

Przeprowadzki Gdańsk. Twoja lokalna firma od przeprowadzek!

przeprowadzki w gdańsku

Jesteśmy firmą z Gdańska.

Swoją misję w branży przeprowadzek rozpoczęliśmy w Gdańsku. Od początku firma miała za zadanie zdobyć zaufanie i renomę w trójmieście.
Dziś jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych firm od przeprowadzek w regionie. Pozwala nam to sięgać myślami w przyszłość i daje możliwość otwierania kolejnych oddziałów naszej marki w kraju. Działamy przede wszystkim lokalnie. Znamy miasta, w których wykonujemy dla Państwa usługi. Kierownicy regionu oraz pracownicy firmy pochodzą z miast, w których pracujemy. Znają i czują miasto, w którym na co dzień nie tylko pracują, ale i żyją. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć ofertą uszytą na miarę.

Znamy miasta, w których działamy!

Znamy bardzo dobrze topografię miasta, przekrój cenowy usług, specyfikę osiedli, w których przyjdzie nam pracować.
Przeprowadzki Gdańsk , to pierwsza stworzona przez nas usługa. Po kilku latach cieszyliśmy się z ogromu poleceń nas Państwa znajomym, z setek podziękowań i licznych wystawionych opinii na nasz temat. Chcemy powtórzyć nasz sukces z Gdańska również w innych pięknych miastach w Polsce. Podstawą będzie znów nastawienie na jakość. Zawsze mieliśmy wybór być najtańszą firmą w trójmieście i wykonywać nasze usługi w jak największych ilościach.

Zdecydowaliśmy się jednak na zachowanie najwyższych standardów obsługi. Nasi pracownicy są starannie dobierani, dobrze zarabiają ale równie dobrze pracują. Nie oszczędzamy na materiałach zabezpieczających, na poruszaniu się drogami płatnymi, na ubezpieczeniach, narzędziach a także wykonujemy regularny serwis naszych pojazdów marki Mercedes. Plasuje to naszą firmę w średniej półce cenowej, natomiast Klienci, z którymi współpracujemy najczęściej nie szukają innej firmy w przyszłości. Wiedzą, że jesteśmy ich lokalną firmą od przeprowadzek i drobnego transportu w Gdańsku i innych miastach w kraju.