Blog

Święta Wielkanocne 2020. Święta życia i nadziei.

życzenia wielkanocne

Wielkanoc 2020.

Niewątpliwie święta wielkanocne to jedne z najpiękniejszych świąt w naszej chrześcijańskiej kulturze. Przygotowania do nich trwają już znacznie wcześniej. Większość ludzi wiąże ten czas z aspektem duchowości. Święto to daje nam nadzieję na zmartwychwstanie, nowe jutro, nowe życie a także skłania do refleksji nad sobą, nad sensem. W tym radosnym czasie widujemy się z bliskimi, rozmawiamy, spożywamy wielkanocne potrawy, wspominamy tych, których nie ma już z nami, wierząc, że kiedyś znów nadejdzie czas, kiedy wszyscy ponownie się spotkamy.

Przeprowadzki w okresie przedświątecznym.

Co roku przed świętami wielkanocnym odnotowujemy więcej kontaktów niż zazwyczaj. Każdy, kto chce odbyć święta już na nowym mieszkaniu, domu, rezerwuje nasze usługi ze sporym wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że zdąży i nic nie wypadnie po drodze. Transport mebli do nowego mieszkania odbywa przed świętami, włączając w to wielki czwartek i wielki piątek. Dni ustawowo wolne od pracy to niedziela wielkanocna oraz poniedziałek. Spora część naszych klientów woli zająć się przeprowadzką po świętach wielkiej nocy. Ten okres jest również dość intensywny, dlatego zalecamy rezerwacje usług transportowych znacznie wcześniej.

Życzenia wielkanocne 2020.

Korzystając z okazji, pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia wielkanocne. Wiemy, że w okresie światowej epidemii jest to czas niezwykle trudny. Większość z nas postanowi nie odwiedzać naszych bliskich. I słusznie. Pamiętajmy jednak o możliwościach, jakie daje współczesna technologia. Bądźmy w kontakcie z naszą rodziną i przyjaciółmi dzwoniąc do nich lub prowadząc wideo rozmowy przez komunikatory, które to umożliwiają. Pamiętajmy o starszym pokolenie, które szczególnie odczuwa obecną sytuację. Wiedzą, że są znacznie narażeni, okażmy im wsparcie! Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy i znów będziemy mogli cieszyć się naszą codziennością, życiem. Niech te święta będą pomimo wszystko radosne i niosą nadzieję, lepszy czas na pewno nadejdzie. Życzymy Państwu dużo zdrowia i szeroko rozumianego szczęścia!