Blog

Transport rzeczy nietypowych.

przeprowadzki zabawki przedszkole

Nietypowe zapytania.

Spośród zapytań od naszych Klientów, nieraz pojawiają się nietypowe rzeczy do przetransportowania. Analizujemy, czy jesteśmy przewieźć przedmiot w całości, czy po wcześniejszym demontażu, o ile to możliwe. Po ustaleniu naszych możliwości działania przystępujemy do realizacji. Często przewozimy obrazy lub makiety (na przykład na zaliczenia w ASP), a także materiały wystawiennicze czy też instrumenty muzyczne, motocykle, odśnieżarki, stoiska wystawiennicze czy rekwizyty z reklam telewizyjnych.

W ostatnim czasie musieliśmy dostarczyć plac zabaw dla jednego z gdańskich przedszkoli. Głównym problemem była wielkość zabawek oraz otoczenie. Dzięki zaangażowaniu kilku osób, udało nam się zabrać przedmioty w całości. Wszystkie rzeczy zostały starannie zabezpieczone i przymocowane wewnątrz naszego pojazdu, co pozwoliło uniknąć uszkodzenia. Jak zwykle wszystko powiodło się tak, jak sobie zaplanowaliśmy.

Staramy się podołać zadaniom!

Nasze auta są w stanie przewieźć niemal każdy przedmiot, wszystko to dzięki specjalnym mocowaniom, zabezpieczeniom, oraz umiejętnością naszych pracowników. Czasami nie podejmujemy się przenosin bardzo ciężkich przedmiotów, gdyż mamy bardzo dużo zleceń w związku z klasycznymi przeprowadzkami. Cały czas rozszerzamy jednak wachlarz naszych usług. Docelowo chcemy podjąć się każdego zadania. Uniwersalność firmy i zwiększenie możliwości świadczy o profesjonalizmie.

Przy bardzo ciężkich przedmiotach przekazujemy zlecenia do naszych podwykonawców, którzy się w tym specjalizują. Niektóre przedmioty wymagają transportu przy użyciu auta z windą załadowczą.  Auta z windą to duża zaleta przy załadunku, jednak proszę pamiętać, że sama winda sporo waży i zaniża ładowność pojazdów.

Ciekawe zlecenia i nowe wyzwania to nieodłączny element naszej branży, dlatego zachęcamy do kontaktu, w celu ustalenia czy jesteśmy w stanie podjąć się danego zadania. Każdy nietypowy transport wyceniany jest indywidualnie, tak jak indywidualne jest do niego przygotowanie. Najczęstszym zapytaniem pozostają części samochodowe większych rozmiarów. Tutaj pragniemy zaznaczyć, że wykonujemy transport pojedynczych elementów na terenie trójmiasta. Nie wysyłamy naszych aut przy bardzo małym załadunku w Polskę, gdyż nie prowadzimy działalności kurierskiej. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czy zrealizujemy Twój transport, zadzwoń lub napisz!