Blog

Wiosenne porządki, czy nadmorski wypoczynek?

przeprowadzki wiosna 2020

Majówka. Nie tylko relaks.

W okresie wiosennym wielu z nas zaczyna myśleć o uporządkowaniu swoich mieszkań i domów. Bardzo często następuje to w okresie majówki. Zwłaszcza gdy pogoda nie dopisuje, postanawiamy odświeżyć nasze lokale. Tym bardziej izolacja społeczna w dzisiejszej sytuacji raczej nie zachęca, aby wraz z rodziną korzystać z uroków trójmiasta. My, jako firma wykonująca przeprowadzki, w okresie świątecznym nie pracujemy. Jednak zachęcamy Was do przygotowań przed przeprowadzką. Majówka to kilka dni, kiedy możesz zaplanować czego się pozbyć, a co zabrać na nowe mieszkanie.

Wyrzuć i zapomnij.

Jeżeli zastanawiasz się, czy zaczniesz używać przedmiot, którego nie używasz od lat, ułatwimy Ci decyzję. Wyrzuć go lub oddaj komuś, komu będzie służył. Skłonności do zbieractwa to bardzo złe nawyki, które niewolą nasze myśli i skupiają na przedmiotach. Niepotrzebne rzeczy możesz wyrzucić (pamiętaj o segregacji), niektóre z nich sprzedać lub oddać za darmo (oferuje to wiele portali), a meble i sprzęt agd przygotować do wywozu. Świadczymy usługi utylizacyjne. Wywozimy meble i sprzęt agd na wysypisko śmieci. Im lepiej nam to przygotujesz tym mniej zapłacisz. Na przykład rozmontuj szafy, rozbije je na deski. Wynieś przed dom lub na klatkę. Najlepiej pozbyć się niepotrzebnych rzeczy i jak najszybciej o nich zapomnieć. Zwłaszcza, jeżeli jesteś tuż przed przeprowadzką do nowego mieszkania. Nie warto wszystkich staroci ciągnąć ze sobą. Dlaczego? Bo gdy już zapłacisz za ogrom rzeczy, który zabierzesz, zaczniesz się rozpakowywać. Wówczas stwierdzisz, że wiele rzeczy są Ci nie potrzebne i chcesz je wyrzucić.

Majówka trójmiasto 2020.

W tym roku w trójmieście majówka nie będzie taka jak zwykle. Turyści nie mają tu czego szukać, kiedy większość lokali jest pozamykana. Co to za przyjemność przyjechać nad morze i chodzić wszędzie w maseczkach w odległości od innych ludzi? Nie móc skosztować lokalnej kuchni, nie zwiedzać ciekawych obiektów czy nie poimprezować. Często Waszym zapytaniem są przeprowadzki trójmiasto. Działamy dalej po majówce. Przygotuj wszystko i umów się z nami na przeprowadzkę lub transport. Zutylizujemy też niepotrzebne rzeczy. Dobrze wykorzystaj wolny czas, aby móc cieszyć się z efektów!